Dealers

Dealerlijst

Spare Air verkoopadressen vindt u hieronder. Informeer vooraf bij de verkoper naar de beschikbaarheid in de winkel.

NEDERLAND

Air Diving

 

Baambrugse Zuwe 143-B
3645 AE Vinkeveen
Nederland

Tel: 0294 291 030
Mail: info@airdiving.nl

Dive Post Diving Equipment

 

Castellumplein 4
2235 CN Valkenburg
Nederland

Tel: 071 4087775
Mail: info@divepost.nl

Dive Post Zoetermeer

 

Wattstraat 13C
2723 RA Zoetermeer
Nederland

Tel: 079 5937081
Mail: Zoetermeer@divepost.nl

Diveplace

 

Proostwetering 101b
3543 AC Utrecht
Nederland

Tel: 030 2412022
Mail: info@diveplace.nl

Duikcentrum de Beldert

 

Zoelense Zandweg 1
4011 LW Zoelen
Nederland

Tel: 0344 624 505
Mail: info@techduikshop.nl

Duikcentrum de Grevelingen

 

Elkerzeeseweg 34
4322 NB Scharendijke
Nederland

Tel: 0111 671 500
Mail: duikcentrum@de-grevelingen.nl

Duikcentrum Wobbegong

 

Nijkerkerstraat 6
3821 CE Amersfoort
Nederland

Tel: 06 39448976
Mail: duikschool@wobbegong.nl

Fata Aquana

 

Theems 31
2491 BR Den Haag
Nederland

Tel: 070 419 0129
Mail: info@fata-aquana.nl

Lucas Duiksport

 

Bedrijvenweg 3a
7442 CX Nijverdal
Nederland

Tel: 0548 615106
Mail: info@lucasdivestore.com

MaiDiving Divecenter

 

Kaasmakerstraat 42
3194 DJ Hoogvliet
Nederland

Tel: 010 2954745
Mail: info@maidiving.nl

Moby Dick Rotterdam

 

Melbournestraat 36
3047 BJ Rotterdam
Nederland

Tel: 010 476 7992
Mail: info@mobydick.nl

Scuba Center Amsterdam

 

Van Woutstraat 220
1073 NB Amsterdam
Nederland

Tel: 020 4883322
Mail: info@scubacenter.nl

Sublub Amstelveen

 

Uilenstede 314
1183 DB Amstelveen
Nederland

Tel: 020 640 7806
Mail: amstelveen@sublub.nl

Scuba Connection

 

Lambertus Hortensiuslaan 36
1412 GW Naarden
Nederland

Tel: 06 46305063
Mail: info@scubaconnection.nl

Sublub Nieuwegein

 

Merweplein 1
3432 GN Nieuwegein
Nederland

Tel: 030 207 4062
Mail: nieuwegein@sublub.nl

Sublub Rotterdam

 

Admiraal de Ruyterweg 40a
3031 AD Rotterdam
Nederland

Tel: 010 244 0111
Mail: rotterdam@sublub.nl

Sublub Voerendaal

 

Valkenburgerweg 12
6367 GV Voerendaal
Nederland

Tel: 045 203 3013
Mail: voerendaal@sublub.nl

Sublub Zuidlaren

 

Verlengde Stationsweg 12
9471 PL Zuidlaren
Nederland

Tel: 050 820 0479
Mail: zuidlaren@sublub.nl

België

Belgo Diving

 

Brusselsesteenweg 724
9050 Gent
België

Tel: +32 9 324 82 66
Mail: info@bubbleanddive.com

DSM-H20 Plongee

 

Georges Raeymaekersstraat 47/51
1030 Brussel
België

Tel: +32 2 215 07 72
Mail: info@diving-scuba-marine.com

Duikpunt

 

Korte Molenstraat 55
8200 Brugge
België

Tel: +32 50 31 45 31
Mail: info@duikpunt.be

Globe Marine

 

Humaniteitslaan 249
1620 Drogenbos
België

Tel: +32 2 376 33 46
Mail: info@globemarine.be

Nérée Namur

 

Rue Père Cambier 17
5000 Namur
België

Tel: +32 81 74 03 07
Mail: neree@skynet.be

Nérée Wavre

 

Rue Saint Roch 22
1300 Wavre
België

Tel: +32 10 81 59 54
Mail: wavre@neree.be

Nérée Diegem

 

Haachtsesteenweg 84
1831 Mackelen
België

Tel: +32 2 720 91 99
Mail: diegem@neree.be

Watersportcentrale Genk

 

Rozenkranslaan 97
3600 Genk
België

Tel: +32 89 30 38 89
Mail: guy@watersportcentrale.be

Contact

Sealife Benelux B.V.
Nijverheidstraat 6G-Rood
3144 CL Maassluis
Nederland
Tel.: + 31 (0)10 59 103 88
Info@sealifebenelux.nl

 

Spare Air

Sealife Benelux B.V. is de exclusieve importeur en distributeur van Spare-Air artikelen voor Nederland, België en Luxemburg.